Trupa EnErgy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antrenamente clan | LrDz |~

In jos

Antrenamente clan | LrDz |~ Empty Antrenamente clan | LrDz |~

Mesaj  EMRabbit Joi Ian 21, 2010 9:54 pm

Antrenamente clan | LrDz |~
Orar

Luni-Vineri:
Ora: 18-20
Sambata si duminica:
Ora: 16-18


Orarul trebuie respectat, aveti voie la 3 invoiri pe luna, iar pentru a va invoi aveti nevoie de un motiv bine intemeiat si dovezi.Nu se iarta absentele nemotivate, la 3 absente nemotivate pe luna riscati sa fiti dati afara din clan, iar daca aveti admin riscati sa pierdeti adminul pe server.Daca doriti sa jucati si inainte de antrenamente sunteti invitatii mei, dar orele de antrenamente se respecta, fara alte discutii.Daca aveti neclaritati aveti id meu de mess, daca nu lasati PM.Nu se fac newpost aici.Daca aveti sugestii cu un alt orar astept PM, dar eu cred ca e destul de rezonabil.Antrenamentele se incep de maine.Nu se accepta scuze in primele 5 zile de antrenament.Nu aveti voie sa parasiti serverul de antrenament inaintea incheierii antrenamentului.Antrenamentele se vor face pe urmatorul server, ip-ul este 195.225.58.66:27015 .Echipele de antrenament se vor echilibra in functie de rankul si calitatile fiecarui jucator.Se vor face echipe echilibrate.Pentru alte noutati voi posta in acest post, si cand vor exista noutati voi trimite mass ca sa cititi din nou orarul.Va multumesc si va astept la antrenamente.



by | LrDz |~[[Rabbit]]*sL
EMRabbit
EMRabbit
Administrator
Administrator

Mesaje : 310
Data de inscriere : 26/12/2009
Varsta : 34
Localizare : Iasi

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum